LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

XXI eilinis sekmadienis

 
2012-08-26
SKELBIMAI
2012 m. rugpjūčio 26 d.

1. Šiandien tituliniai ir vieninteliai mūsų parapijos Marijos Karalienės atlaidai. Visų šv. Mišių metu pamokslus sakys  Rietavo parapijos klebonas kun. Antanas Gutkauskas. 10 val. šv. Mišias iš mūsų bažnyčios transliuos Marijos Radijas.
    Po Sumos šv. Mišių ir procesijos vyks šventinis koncertas kurį organizuoja Marijos Radijo bendradarbis Vincas Lizdenis.
    Religinių reikmenų parduotuvėlėje galite įsigyti puodeliu, magnetukų, žvakių, bei maišelių su parapijos atributika. Tik šiandien tiesiai iš bitininko galite įsigyti šviežio medaus ir dirbinių iš vaško.

2. Pradėjome registraciją visų, norinčių pasiruošti Švenčiausiojo (Pirmosios Komunijos) ir Sutvirtinimo sakramentams. Norinčius pradėti lankyti pasiruošimo kursus – katechezę, kviečiame parapijos raštinėje paimti anketą ir iki rugsėjo 19 d. gražinkite ją užpildytą į parapijos raštinę.

3. Šių metų rugpjūčio 27 d. organizuojami pakartotiniai stojamieji egzaminai į Telšių Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminariją. Kviečiame visus melsti Dievo brandžių dvasinių pašaukimų.

4. Bažnyčios gale rasite mūsų parapijos laikraštuką „Dievo link“. Jame rasite straipsnelių apie vasarą vykusius renginius šventųjų gyvenimus, ateities planus bei informaciją.

5. Pradedant naujus mokslo metus rugsėjo 2 d. (sekmadienį) 10 val. šv. Mišiose melsimės už moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus, tėvelius. Į šias šventąsias Mišias kviečiame atsinešti mokyklinę knygą, sąsiuvinį, penalą, kuprinę ar dar kokį kitą prasidedančius mokslo metus simbolizuojantį daiktą. Po šv. Mišių šie daiktai bus palaiminami, kaip ženklas, kad Dievas laimintų ir jo savininką. Visus kviečiame kuo gausiau dalyvauti.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas