LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

XXII eilinis sekmadienis

 
2012-09-02
SKELBIMAI
2012 m. rugsėjo 02 d.

1. Pradedant naujus mokslo metus šiandien 10 val. šv. Mišiose melsimės už moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus, tėvelius. Į šias šventąsias Mišias kviečiame atsinešti mokyklinę knygą, sąsiuvinį, penalą, kuprinę ar dar kokį kitą prasidedančius mokslo metus simbolizuojantį daiktą. Po šv. Mišių šie daiktai bus palaiminami, kaip ženklas, kad Dievas laimintų ir jo savininką. Visus kviečiame kuo gausiau dalyvauti.

2. Pradėjome registraciją visų, norinčių pasiruošti Švenčiausiojo (Pirmosios Komunijos) ir Sutvirtinimo sakramentams. Norinčius pradėti lankyti pasiruošimo kursus – katechezę, kviečiame parapijos raštinėje paimti anketą ir iki rugsėjo 19 d. gražinkite ją užpildytą į parapijos raštinę.

3. Bažnyčios gale rasite mūsų parapijos laikraštuką „Dievo link“. Jame rasite straipsnelių apie vasarą vykusius renginius šventųjų gyvenimus, ateities planus bei informaciją.

4. Šio sekmadienio rinkliava bus skirta Telšių Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos propedeutinio kurso išlaikymui.

5. Rugsėjo 04 d. t.y. ateinantį antradienį 18 val. mūsų bažnyčioje Telšių vyskupas Jonas Boruta teiks Sutvirtinimo sakramentą.

6. Popiežius Benediktas XVI mūsų parapijos aptarnaujamai Klaipėdos universitetinės ligoninės koplyčiai suteikė Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidus. Rugsėjo 6 d. (ketvirtadienį) 15 val. ligoninės aktų salėje bus aukojamos šv. Mišios, o aplankius ligoninės koplyčią ir pasimeldus galima pelnyti visuotinius atlaidus.

7. Palaimintajam Jurgiui Matulaičiui skirti metai bei politinės šalies aktualijos paskatino rugsėjo „Artumą“ gvildenti socialinio teisingumo temas, mat mūsų Palaimintajam socialinės teisybės ir brolybės, moterų užimtumo ir protų nutekėjimo rūpesčiai ramybės nedavė jau prieš 100 metų. Gi teisingumas neatsiejamas nuo politinės valios, tad artėjantys rinkimai – nauja galimybė būti atidesniems politikų darbui. Todėl „Artuma“ spausdina kontrolinius klausimus, padėsiančius atsirinkti tuos kandidatus, kurie mato šeimą ir vertina jiems patikėtą šansą išmintingai organizuoti viešąją politiką, – sukuriant tokias gyvenimo sąlygas, kad piliečiai ir patys turėtų galimybes kurti gerovę. „Artuma“ rašo ir apie duonos ryšį – mūsų tarpusavio neatsiejamumą darbe; ir apie keršto „teisingumą“; ir pabrėžia, kad Biblijos tradicijoje rankų darbas itin vertintas (kaip, beje, ir dešimtinė); ir primena, ką Krikštas davė pagoniškai Lietuvai. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų parduotuvėlėje. Kaina 3,5 Lt.

8. Brangūs Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos tikintieji, Marijos radijas dėkoja jums už jaukų priėmimą praėjusį sekmadienį bei suteiktą stiprią paramą. Tikimės ir meldžiame Dievą, kad atlygintų Jums pagal savo planą. Tesklinda krikščioniška mintis Lietuvoje visiems mums išgyvenant tikėjimo bendrystę.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas