LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

XXIII eilinis sekmadienis

 
2012-09-09
SKELBIMAI
2012 m. rugsėjo 09 d.

1. Tęsiame registraciją visų, norinčių pasiruošti Švenčiausiojo (Pirmosios Komunijos) ir Sutvirtinimo sakramentams. Norinčius pradėti lankyti pasiruošimo kursus – katechezę, kviečiame parapijos raštinėje paimti anketą ir iki rugsėjo 19 d. gražinkite ją užpildytą į parapijos raštinę.

2. Rugsėjo 14 d.. (penktadienį) neprivaloma liturginė Šv. Kryžiaus Išaukštinimo šventė, o rugsėjo 15 d., (šeštadienį) neprivaloma Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios šventė.

3. Popiežius Benediktas XVI mūsų parapijos Caritas senelių namų koplyčiai suteikė Šventojo Kryžiaus Išaukštinimo atlaidus. Rugsėjo 14 d. (penktadienį) atlaidų proga senelių namuose (Taikos pr. 29a) skelbiama atvirų durų diena. 10 val. gyventojų lankymas ir bendravimas, 11 val. šv. Mišios, 12 val. koncertas. Visus kviečiame bendrystei ir maldai.

4. Maloniai kviečiame jus įsijungti į naujai buriamą grupę „Katalikų Bažnyčios Katekizmui“ studijuoti. Tai galimybė susimąstyti, kodėl esame katalikais, ką reiškia jais būti? Kiekvienas, trokštantis augti tikėjime ir ieškantis savo vietos parapijos bendruomenėje, tenepristinga drąsos ateiti. Katekizmo II dalies studijos prasideda š.m. rugsėjo 17 d. (pirmadienį), 18.30 val., po vakarinių Šv. Mišių, I-ojoje katechetikos klasėje (virš raštinės).

5. Palaimintajam Jurgiui Matulaičiui skirti metai bei politinės šalies aktualijos paskatino rugsėjo „Artumą“ gvildenti socialinio teisingumo temas, mat mūsų Palaimintajam socialinės teisybės ir brolybės, moterų užimtumo ir protų nutekėjimo rūpesčiai ramybės nedavė jau prieš 100 metų. Gi teisingumas neatsiejamas nuo politinės valios, tad artėjantys rinkimai – nauja galimybė būti atidesniems politikų darbui. Todėl „Artuma“ spausdina kontrolinius klausimus, padėsiančius atsirinkti tuos kandidatus, kurie mato šeimą ir vertina jiems patikėtą šansą išmintingai organizuoti viešąją politiką, – sukuriant tokias gyvenimo sąlygas, kad piliečiai ir patys turėtų galimybes kurti gerovę. „Artuma“ rašo ir apie duonos ryšį – mūsų tarpusavio neatsiejamumą darbe; ir apie keršto „teisingumą“; ir pabrėžia, kad Biblijos tradicijoje rankų darbas itin vertintas (kaip, beje, ir dešimtinė); ir primena, ką Krikštas davė pagoniškai Lietuvai. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų parduotuvėlėje. Kaina 3,5 Lt.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas