LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

XXV eilinis sekmadienis

 
2012-09-23
SKELBIMAI
2012 m. rugsėjo 23 d.

1. Nuo rugsėjo 30 d. Klaipėdos dekanato šeimos centre prasideda metus truksianti programa „Santuokinio ryšio stiprinimas“. Platesnę informaciją rasite bažnyčios skelbimų lentose. Būtina iš anksto registruotis.

2. Rugsėjo paskutinį sekmadienį meldžiamės už keliautojus ir vairuotojus. Ta proga rugsėjo 30 d. (sekmadienį) 11 val. ir 13 val. šventoriuje bus šventinami jūsų automobiliai, motociklai ir kitos transporto priemonės.

3. Visada labai džiaugiamės, kad tikintys tėvai krikštija savo vaikus ir stengiasi patys savo atžaloms būti tikėjimo pavyzdžiais. Labai gražu, kad krikščioniško gyvenimo pradžia yra lydima malda, o ypač šv. Mišiomis. Todėl, šeštadienį vakaro šv. Mišių metu bus krikštijami kūdikiai už kuriuos bus aukojamos tos šv. Mišios. Registruotis reikia parapijos raštinėje.

4. „Prašykite, ir jums bus duota; ieškokite, ir rasite; belskite, ir jums bus atidaryta.“ – ragina mus Viešpats. Prašome jūsų maldos, kad mūsų parapijiečiai aktyviau domėtųsi katalikų tikėjimu ir drąsiau jį liudytų savo aplinkoje. Mūsų parapijoje jau ketvirtą kartą organizuojamas „Alfa“ kursas yra puiki galimybė atnaujinti tikėjimo žinias. Kviečiame jus savo malda paremti ir padrąsinti būsimuosius „Alfa“ kurso organizatorius ir dalyvius. Paimkite priekyje ant grotelių padėtus paveiksliukus su malda už „Alfa“ kursą ir nors kartą per dieną pasimelskite šia malda, kad Dievas laimintų visus, trokštančius Jį pažinti.


Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas