LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Kristus Karalius

 
2012-11-25
SKELBIMAI
2012 m. lapkričio 25 d.

1. Šiandien Kristaus Karaliaus iškilmė. Tai liturginių metų pabaiga. Rinkliava bus skiriama Telšių kunigų seminarijos išlaikymui. Seminarijos auklėtiniai nuolat meldžiasi už savo geradarius.

2. Šiandien įvykdžius įprastas sąlygas, suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris viešai kalba žmonijos pasiaukojimo Jėzui Kristui aktą „Mielasis Jėzau, žmonijos Atpirkėjau“.

3. Pradedame šeimų lankymą, namų palaiminimą – kalėdojimą. Labai prašome susiorganizuoti namo, laiptinės ar gatvės gyventojus ir kuo skubiau pranešti parapijos raštinėje. Nelikime abejingi šiai gražiai tradicijai, nes yra tikrai labai daug gerų žmonių kurie džiaugiasi kunigo apsilankymu, bet patys nedrįsta jo pasikviesti.

3. Kitą sekmadienį (gruodžio 2 d.) prasideda Adventas. Daug įdomių straipsnių apie Adventą, Kalėdas ir visus renginius vyksiančius mūsų parapijoje rasite naujame parapijos laikraštuko „Dievo link“ numeryje. Laikraštuką galite įsigyti bažnyčios gale.
Advento sekmadieniais prieš rytines šv. Mišias 7,30 val. bus giedamos Rarotos.

4. Yra graži tradicija Advento metu namuose, mokyklose ar darbovietėse turėti Adventinį vainiką. Tai žalias vainikas su keturiomis žvakėmis, kurios uždegamos advento sekmadieniais. Advento vainiko žvakių galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų knygynėlyje.

5. Prieš prasidedant Adventui kviečiame pagilinti tikėjimą ir labiau pažinti Šventojo Rašto istorijas, žiūrint biblinius filmus. Kiekvieną ketvirtadieni po vakaro šv. Mišių, 18.30 val. žiūrėsime filmą, dalinsimės mintimis su kunigu.
Visus norinčius, kviečiame rinktis I – ojoje katechetikos klasėje, kuri yra virš parapijos raštinės.
Šį Ketvirtadienį bus rodomas filmas “Pradžia: Sukūrimas ir Tvanas”. Filmo trukmė 1,5 val.

6. 2013 metų birželio mėnesį Kaune vyks Lietuvos Jaunimo dienos. Jaunimą norinčius vykti į šį renginį lapkričio 27 d. (antradienį) kviečiame į pirmąjį susitikimą. Susitikimas prasidės 18 val. šv. Mišiomis.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas