LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

 
Paskutinį balandžio šeštadienį mūsų parapijos vaikų ir jaunimo choro atstovai giedojo trečiuose Klaipėdos bendruomenės maldos pusryčiuose.
 
Šį gražų Atvelykio sekmadienį Marijos Taikos Karalienės po Sumos šv. Mišių klausėmės Karolio Vojtylos (popiežiaus JonoPauliaus II) novelės „Priešais juvelyrinę parduotuvę“ ištraukų.
 
Parapijoje naujai susibūręs choras atliko polifoninius kūrinius
 
Štai ir išgyvenome  svarbiausias liturginių metų šventes – šventąsias Velykas, prisimindami Kristaus Kančią ir Prisikėlimą.
 
Balandžio 18 d., Didįjį Penktadienį, į Klaipėdos miesto gatvės suplūdo didžiulė minia tikinčiųjų, mininčių Jėzaus Kristaus nueitą Kančios kelią iki Golgotos kalno ir Jo mirtį ant kryžiaus.
 
Balandžio 11-12 dienomis VII-ojo Alfa kurso dalyviai pabėgo į Šventosios Dvasios savaitgalį...
 
Š. m. balandžio 8-9 dienomis mokiniai ir mokytojai iš Marijos Taikos Karalienės parapijos mokyklų rinkosi gavėnios apmąstymams.
 
Labai ačiū visiems, savo laiką, darbą, paramą skyrusiems tam, kad būtų gražu parapijoje, kad būtų gera ir šviesu širdyje.
 
Šiltą šeštadienio rytą nedidelis mamyčių būrelis susirinko į Klaipėdos dekanato šeimų centrą. 
 
Praeitą savaitgalį mūsų parapijoje vyko Gavėnios rekolekcijos, kurias vedė domininkonas brolis Pijus.
 
Klaipėdos mieste pirmą kartą buvo organizuojama evangelizacinė šventė
 
Pavasariškai saulėtą, ypač šiltą paskutinį kovo mėnesio šeštadienio rytą į bažnyčią skubėjo šventiškai pasipuošę maldininkai, sukviesti į metinę Švč. Marijos Legiono Acies šventę
 
Šių metų kovo 15 d. Marijos Taikos Karalienės parapijos Marijos legionas vyko į Telšius pabūti ir pasimelsti su tądien atgabentomis šventojo kunigo Jono Bosko relikvijomis.
 
Mūsų parapijos Užgavės šventė ir Pelenų dienos rimtis
 
Parapijoje įsibėgėjo Šeimos metai
 
STARTUOJAM – SEPTINTASIS Alfa kursas jau prasidėjo
 
Vasario 18 d., antradienį, sukako metai laiko, kai mūsų parapijoje susibūrė moterys į „Motinos maldoje“ grupelę.
 
Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje  buvo aukojamos šv. Mišios už Lietuvą
 
Pirmą kartą Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos sutuoktiniams bei įsimylėjusioms poroms buvo organizuojamas renginys, kviečiantis švęsti Šv. Valentino dieną kitaip!
 
Pradėjus šeimos metus, vasario 6 d. mūsų kuklioje dekanato Šeimos centro svetainėje rinkosi šeimos. Tai tikrai buvo išskirtinis vakaras! 
 
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas