IV eilinis sekmadienis

SKELBIMAI
2019 m. vasario mėn. 03 d.

1. Šiandien minime šv. kankinį Blažiejų. Šv. Mišių metu bus šventinamos žvakės bei meldžiamasi, prašant Dievo ir šv. Blažiejaus saugoti nuo gerklės ligų.

2. Šiandien po visų šv. Mišių „Marijos Radijo“ savanoriai bažnyčios gale rinks aukas.

3. Vasario 5 d. (antradienį) minėsime šv. Agotą, mergelę, kankinę. Šią dieną šventinama duona ir vanduo, kaip apsauga nuo gaisro.
UAB „Klaipėdos duona“ rengia Gerumo akciją. Firminėje parduotuvėje, kuri yra prekybos centre “Saturnas”, vasario 5 d. (antradienį), nuo 8.30 val. bus dalijama palaiminta duona.

4. Maloniai kviečiame dalyvauti penkių susitikimų kurse tėvams, auginantiems paauglius. Susitikimai prasideda vasario 8 d. (penktadienį) 19 val. mūsų bažnyčios I-oje katechetikos klasėje. Būtina išankstinė registracija. Platesnę informacija rasite skelbimų lentoje.

5. Klaipėdos miesto šeimos centas sutuoktinių poras kviečia į programą „8 pasimatymai sutuoktiniams“. Susitikimai prasideda vasario 15 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

6. Ar tiesa, kad norėdamas būti laimingas turi atrasti savo pašaukimą ir juo gyventi? O kas, jei nesupranti, koks tavasis pašaukimas? Ir kas iš viso yra tasai pašaukimas? Ar pašauktieji yra tik kunigai ir vienuoliai, šeimos žmonės? O jei nė vienas iš šių kelių nėra tavo – ar tuomet esi pasmerktas likti nelaimingas? Ir kodėl popiežius Pranciškus kalba apie pašaukimą į šventumą? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite vasario mėnesio Artumos žurnale.