Jaunimo kelionė į Baltriškes

Vasarai besibaigiant, parapijos jaunimas su vadovais išvyko kelių dienų viešnagei pas Tiberiados bendruomenės brolius į Baltriškes (Zarasų raj.). Tiberiados broliai garsėja savo daarbu su vaikais ir jaunimu ir yra ypač jų mylimi. Tad mūsų parapijos jaunimo vadovai Arūnas ir Virginija Skirgailos nusprendė ir mūsų jaunuosius parapijiečius supažindinti su šiais broliais. Šioje kelionėje juos lydėjo ir parapijos klebonas kun. Mindaugas Šlaustas.

Per trijų dienų viešnagę nuveikta tikrai daug. Apžiūrėtas brolių ūkis, išglostyti visi jame gyvenantys augintiniai: asiliukai, šunys, varlės ir kiti glostymo nemėgstantys padarėliai. Vaikų laukė bendra malda, maisto ruošimas ir kiti ūkio darbai kartu su broliais. Aišku, nepamirštos ir pramogos! Maudynės tvenkinyje, įvairūs lauko ir stalo žaidimai, skanūs desertai. Daugelis pirmą kartą pabuvojo tikrame malūne ir susitiko gyvą malūnininką, papasakojusį, kaip malami grūdai tampa miltais. 

Po turiningų dienų jaunimo laukė jaukūs vakarai su pokalbiais ir ramiais pasibuvimais. 

Dėkojame Tiberiados broliams už šiltą ir nuotaikingą viešnagę! Dėkojame vadovams ir tėveliams, lydėjusiems jaunimą. 

Visi grįžo pilni įspūdžių ir labai nuvargę...

Jei ir jūs esate išsiilgę nuotykių, prisijunkite prie parapijos vaikų ir jaunimo. Patikėkite, nuotykiai prie jūsų kibte kibs!

Esate laukiami šiose veiklose sekmadieniais:

• Mergaitės – adorantės: Renkamės prieš jaunimo šv. Mišias 09:45 val. II – oje katechetikos klasėje (bažnyčios bibliotekėlėje), kad pasipuoštume, nurimtume, nusiteiktume šv. Mišioms. 
• Vaikinai – patarnautojai: Renkamės prieš jaunimo šv. Mišias 09:40 val. bažnyčios raštinėje, kad pasiruoštume, susiskirstytume pareigas ir atsakomybes.
• Vaikų ir jaunimo „Zuikių“ choras: Renkamės prieš jaunimo šv. Mišias, 09:30 val.  II – oje katechetikos klasėje (bažnyčios bibliotekėlėje) repetuojame šv. Mišių giesmes.