Ką dūzgia Spiečius?

Praėjusią savaitę misionieriaus kun. Hermano Šulco sodyboje jau 15-ąjį kartą vyko parapijos vaikų ir jaunimo stovykla "Spiečius".

Ilga ir graži stovyklos gyvavimo istorija. Ši stovykla užaugino ne vieną mažąjį stovyklautoją iki vadovų. O ir pačius vadovus augino, gludino ir, tikėkimės, toliau augins.

Stovyklai pirmąkart vadovavo parapijos klebonas kun. Mindaugas Šlaustas. Na, o "Spiečiaus" sumanytojas ir ilgametis vadovas buvęs parapijos klebonas kun. Vilius Viktoravičius šiemet atvyko kaip svečias kartu švęsti 15-ojo gimtadienio. 

Esame nepaprastai dėkingi Viešpačiui už gražų orą: už saulėtą ir giedrą, kai žaidėme lauke, už lietų, kai buvome susibūrę po stogu. Dėkojame visiems stovyklos svečiams, kvietusiems nepaliauti svajoti ir atrasti savo kelią į šventumą. Dėkojame stovyklos vadovų komandai už kūrybiškumą, dovanotą laiką ir meilę vaikams. Ačiū sakome ir nepailstančiai virtuvės komandai už skanų naminį maistą. 

O toliau tegu pasakoja patys vaikai...

"Stovykloje labai geri vaikai, draugiški, užjaučiantys. Vadovai labai gerai rūpinasi vaikais. Visada yra veiklos. Susitinkame su įvairiais žmonėmis kurie mums pasakoja apie įvairius dalykus. Labai smagu giedoti. Valgis ypatingai skanus. Faina turėti kambariokų. Susirandi labai daug gerų draugų. Man stovykloje labai patiko. :)" Augunda, 11 m.

"Stovykla patiko, faini vadovai, labai idomūs užsiėmimai, labai skanus maistas, geros miego sąlygos." Oskaras, 13 m.

"Spiečius" nuostabi galimybė vaikams susipažinti su naujais žmonėmis, dirbti komandoje ir puikiai pasportuoti. Aš myliu "Spiečių" ❤ Ieva Marija

"Man stovykla buvo kaip antri namai, ten jaučiausi savimi. Man taip patiko visi žaidimai ir žmonės, kurie su manimi bendravo, kad pamiršau visus rūpesčius. Man taip buvo gaila išvažiuoti, kad kelyje namo liejosi ašaros. Jūs visi buvote labai geri ir draugiški. Aš tikrai žadu grįžti kitais metais. Pasiilgsiu jūsų!" Beatričė, 14 m.

"Stovykla puiki, tik man nepatiko žaidimas "Laivelis", nes labai daug bėgiot reikia. Bet šiaip, stovykla puiki." Deivina

"Antras kartas stovykloje prabėgo taip pat greitai kaip ir pirmasis, tiktai su dar geresniais prisiminimais. Užduotys buvo dar įdomesnės – vienos reikalavo greitumo ir gerų strategijų, antros – pastabumo ir geros atminties, o trečios – drąsos ir komandinio darbo. Stovykloje gyvenome patogiuose nameliuose – juose buvo ir elektra, ir minkštos lovos. Aš gyvenau su keturiomis kambariokėmis, visos buvo draugiškos, nors ir iš atskirų komandų. Na, dabar apie komandas – mano komandoje buvo 12 žmonių, vienas vadovas, vienas ,,vadovėlis“ , vienos ,,pratybos“ ir kiti komandos nariai. Nors mes nedažnai užimdavome pirmas vietas, tačiau visi gerai praleidome laiką ir supratome, kad svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti. Padėką skiriu nuostabiems komandos nariams, ,,vadovėliui“, ,,pratyboms“ ir vadovui už vieni kitų palaikymą, komandinį darbą ir puikius įspūdžius. Miglė iš ,,Peleninių Vilkų“, 11 m.

"Laukėme šiemet stovyklos, lauksime ir kitais metais. Stovykla puiki mokykla išmokti draugauti, išmokti dirbti komandoje. "Spiečiuje" man labai patiko visokiausi žaidimai, veiklos, vadovai ir maistas. Vienas iš žaidimų yra "Knygnešiai" – turi pernešti knygas iš vienos vietos į kitą. Atrodo, labai paprasta, bet taip nėra. Visur laksto ir stebi „kareiviai“ – vadovai, jie gali tave sugauti ir atimti knygas. Patiko vakariniai pokalbiai su naujais draugais, naktinės užduotys, kuriose išbandėme vikrumą ir pasitikėjimą komandos draugais. Išvykome iš stovyklos, išsiveždami ne vieno draugo telefono numerį ar adresą. Noriu padėkoti vadovams, kad jie elgėsi labai maloniai, padėdavo, kai nesisekdavo ir paguosdavo. Noriu padėkoti ir virtuvės šeimininkėms ir šeimininkui už labai skanų maistą. Iki kito ,,Spiečiaus“ (tikiuosi :)) Gabrielius iš ,,Ananasų – Adidasų“, 10 m.