Kristaus paaukojimas šventykloje (Grabnyčios)

SKELBIMAI
2020 m. vasario mėn. 2 d.

 

  1. Šiandien švenčiame Kristaus paaukojimą šventykloje (Grabnyčias). Visų šv. Mišių metu bus šventinamos žvakės. Jų įsigyti galite bažnyčios gale pas parapijos savanorius. Grabnyčių žvakė uždegama, namuose apsilankius kunigui, teikiant Ligonių sakramentą ar tiesiog asmeninės maldos metu. Įsigydami Grabnyčių žvakę, paremsite bažnyčios remonto išlaidas.

  2. Šiandien taip pat yra pašvęstojo gyvenimo diena. Savo maldose prisimename visus vienuolius, vienuoles ir naujus pašaukimus į vienuoliją.

  3. Vasario 3 d., pirmadienį, minėsime šv. kankinį Blažiejų. Šv. Mišių metu bus šventinamos žvakės, bei meldžiamasi, prašant Dievo ir šv. Blažiejaus saugoti nuo gerklės ligų.

  4. Vasario 5 d., trečiadienį, minėsime šv. Agotą, mergelę, kankinę. Šią dieną šventinama duona ir vanduo. Per šiuos simbolius prašome šv. Agotos užtarimo, kad Viešpats saugotų mūsų namus nuo gaisrų ir kitų nelaimių. UAB „Klaipėdos duona“ rengia Gerumo akciją. Firminėje parduotuvėje, kuri yra prekybos centre “Saturnas”, trečiadienį nuo 8.30 val. bus dalijama palaiminta duona.

  5. Ateinantis antradienis – pirmas mėnesio antradienis. 18 val. šv. Mišiose melsimės į šv. Antaną aukotojų ir visų dalyvaujančiųjų intencijomis. Ateinantis penktadienis – pirmas mėnesio penktadienis, skirtas Švč. Jėzaus Širdžiai. 18 val. šv. Mišiose taip pat melsimės aukotojų ir visų dalyvaujančiųjų intencijomis.

  6. Vasario 15 d., šeštadienį, Klaipėdos koncertų salėje 12 val. vyks šv. Valentino dienai skirtas renginys „Meilės spalvos“. Renginį organizuoja Klaipėdos katalikų bendruomenė. Renginys nemokamas.

  7. Turime naują žvakelių stendą. Maloniai prašome jame uždegti tik šiam stendui skirtas žvakeles. Stendo šonuose taip pat rasite specialius žiebtuvėlius. Auką už žvakeles galima įmesti į stendo apačioje esančią aukų dėžutę.

  8. Gautas naujas „Artumos“ numeris. Pagrindinė tema – kas yra bažnyčia? Tik pastatas? Dvasininkai? Ar ir kiekvienas pakrikštytasis - tu ir aš.