Pirmasis "Alfa"kurso pasimatymas įvyko!

Nuo spalio 1 d. mūsų parapijoje prasideda pilni šurmulio antradienio vakarai, nes ir vėl pradėjome „Alfa“ kursą. Į šį kursą šiemet susirinko virš dvidešimties dalyvių: norinčių pagilinti savo tikėjimą, pažinti Dievą ir  save, ar pasiruošti Sakramentams.

Prieš pirmąjį susitikimą dalyvavome šv. Mišiose, kurių metu parapijos klebonas kun. Mindaugas Šlaustas „Alfa“ kurso komandai suteikė specialų palaiminimą, siųsdamas juos į svarbią Misiją – padėti dalyviams susitikti Jėzų.

Kaip „Alfa“ kurse įprasta, dalyviai buvo sutikti su šilta arbata ir tradiciniu „Alfa“ kurso skanėstu – tinginiu. Bet šildėmės ne vien arbata: klebonas kun. Mindaugas Šlaustas ir vakaro svečias kun. Remigijus Monstvilas atmosferą sušildė savo humoru.

Mokymą tema „Nejaugi tai viskas?“ vedęs kun. Remigijus Monstvilas kvietė susimąstyti apie tai, kad gyvenime yra kažkas daugiau, nei buitiniai dalykai, bei šmaikščiai atkreipė dėmesį apie šventumo ir laimingumo sąsajas.  Mat visi norime būti laimingi (tai reiškia - būti šventi).

Po mokymo dalyviai išsiskirstė į  grupeles, kur susipažino su savanoriais, kartu keliausiančiais viso „Alfa“ kurso metu. Į grupeles susirinkę žmonės, turintys skirtingas gyvenimo ir tikėjimo patirtis, liudijo taip pat susimąstantys apie gyvenimo prasmę.

Vakarą užbaigėme bendra malda, tikėdamiesi visus pamatyti ir kitą antradienį.  Ir dar kitą antradienį... Ir dar kitą... O svarbiausia - šiuose antradieniuose  susitikti Jėzų.

Paskubėk, dar gali prisijungti! Laukiam…

 

„Alfa" kurso komanda