Šeštinės

SKELBIMAI
2020 m. gegužės mėn.
24 d.

 

  1. Šiandien švenčiame Jėzaus įžengimo į dangų šventę – Šeštines. Rengiantis Šventosios Dvasios Atsiuntimo iškilmėms, Jėzaus paraginta ir sekdama apaštalų pavyzdžiu, devynias dienas iki Sekminių Bažnyčia budi maldoje ir drauge šaukiasi Šventosios Dvasios, kad Ji ateitų ir atnaujintų žemės veidą.
  1. Šiandien Sumos šv. Mišias transliuos Marijos radijas.
  1. Šiandien taip pat minime visuomenės komunikavimo priemonių dieną. Esame kviečiami skaityti, žiūrėti, klausyti ir remti katalikiškąją žiniasklaidą. Nepamirškime sekti ir mūsų parapijos tinklalapio www.taikoskaraliene.lt, socialinių tinklų Facebook bei Youtube paskyrų, kurios vadinasi Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija.
  1. Gegužės 31 d., kitą sekmadienį, Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmė. Suteikiami visuotiniai atlaidai tiems, kurie pamaldžiai dalyvauja pamaldose ir skaito arba gieda himną „O Dvasia, Viešpatie, nuženk“.
  1. Parapijos „Caritas“ kviečia ir toliau aukoti negendančius maisto produktus, paliekant juos paramos dėžėje prie šv. Antano statulos. Karantino metu ne vienai sunkiau gyvenančiai šeimai jūsų aukojamas maistas buvo didžiulė parama. Esame už ją dėkingi!

  2. Gegužės 31 d., sekmadienį, vyks Marijos radijo renginys –MARIJATONAS. Prieš ir po šv. Mišių bus renkamos aukos Marijos radijo naujos studijos ir koplyčios statybai! Su Dievo pagalba šią vasarą planuojama užbaigti pastato išorės darbus. Dar laukia didelis iššūkis – visas vidaus ir techninis studijų įrengimas. Pagal galimybes prisidėkime prie katalikiško balso skambėjimo mūsų namuose.