Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresėlės atlaidai

Sekmadienį šventėme Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės, misijų globėjos, atlaidus.

Apie šią jauną šventąją, šv. popiežiaus Jono Pauliaus II paskelbtą Bažnyčios mokytoja, prasmingai mums pasakojo atlaidus vedęs kunigas Mindaugas Stonys iš Gargždų šv. arkangelo Mykolo parapijos. Homilijoje jis atkreipė dėmesį, kuo mums svarbi atlaidų diena. "Šią dieną, - sakė kun. Mindaugas, - visi šventieji darbuojasi iš peties, plėšydami mūsų nuodėmių skolos raštus. o šiandien ypatingai dirba šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresė. Ji dar prieš savo mirtį yra sakiusi, kad į Dangiškąją Tėvynę eina ne ilsėtis, o dirbti. Prisiminkime, kad ji žadėjo mums atsiųsti rožių lietų!"

Lietus iš tiesų tądien lijo, o ir šventintų žiedlapių, kaip šv. Teresėlės užtarimo ženklą, galėjo pasiimti visi norintys.

Po 10 ir 12 val. šv. Mišių klebonas kun. Mindaugas Šlaustas šventino automobilius ir kitas transporto priemones. O visus sušąlusius ir sušlapusius parapijos "Caritas" savanoriai po Sumos šv. Mišių vaišino arbata. Beje, jie yra pasiryžę po šiltos arbatos puodelį duoti mums kiekvieną sekmadienį. Tad nepraeikime pro šalį, atsiliepkime bent šypsena ir padėkos žodeliu.

Ir melskime šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės, misijų globėjos, užtarimo, kad ir mes rastume laiko spalio mėnesį, kuris yra paskelbtas ypatinguoju misijų mėnesiu, rasti valandėlę savajai misijai šiandienos pasaulyje, tėvynėje, bendruomenėje, šeimoje apmąstyti.

Ypatingai tai kviečiame padaryti spalio mėnesio ketvirtadieniais po vakaro šv. Mišių, Švč. Sakramento adoracijų metu bei visą parą vyksiančioje adoracijoje spalio 28-29 d., į kurią taip pat kviečiame užsirašyti pabuvimui Švč. Sakramento artumoje.