Trys karaliai

SKELBIMAI
2019 m. sausio mėn. 06 d.

 

1. Šiandien Viešpaties apsireiškimo šventė: Trys Karaliai. Šią  dieną pašventinta kreida tikintieji žymi savo namų duris simbolinėmis Trijų Karalių (Kasparo, Merkelio ir Baltazaro) vardų pirmosiomis raidėmis.

2. Kitą sekmadienį sausio 13 d. Viešpaties krikšto šventė. Tai paskutinė Kalėdų laikotarpio diena. Po to prasideda eilinis liturginis laikas.

3. Kitą sekmadienį sausio 13-oji – Laisvės Gynėjų diena. Raginame nepamiršti maldos už Tėvynę Lietuvą bei už žuvusius jos gynėjus.

4. Sausio 13 d. (sekmadienį) po Sumos skambės Laisvės gynėjų dienai skirtas koncertas. Mūsų parapijos Sumos choras kartu su solistais atliks Kanadoje gyvenančio išeivijos lietuvio kompozitoriaus Aleksandro Stankevičiaus „Requiem“. Praėjusią vasarą viešėdamas Lietuvoje, kompozitorius padovanojo mūsų Sumos chorui natas. Tad šiai ypatingai dienai skiriama ypatinga premjera! Maloniai kviečiame!

5. Ar šventumas skirtas kiekvienam žmogui? Ir man? Ar šventas žmogus yra normalus? Kaip suderinti šventumo siekį su mūsų nuodėmingumu? Popiežius Pranciškus mus kviečia pamąstyti apie tai, dėl ko mes tapome katalikais ir koks mūsų kelias šiame pasaulyje. „Artumos“ žurnale apie tai skaitykite įsigiję bažnyčios gale.