V sekmadienis

 SKELBIMAI
2020 m. vasario mėn. 9 d.

 

  1. Vasario 11 d., antradienį minėsime Lurdo Švč. Mergelę Mariją ir Pasaulinę ligonių dieną. Šv. Popiežius Jonas Paulius II šią dieną kvietė prisiminti maldoje sergančiuosius, juos aplankyti ir pagal išgales paremti. Meldžiamės ir gydytojus bei slaugytojus.

  2. Vasario 14 d., penktadienį, minėsime Europos globėjus šv. Kirilą ir Metodijų.
  1. Vasario 15 d., šeštadienį, 12 val. Klaipėdos Koncertų salėje vyks šv. Valentino dienai skirtas renginys „Meilės spalvos“. Renginį organizuoja Klaipėdos katalikų bendruomenė. Renginys nemokamas.
  1. Vasario 16 d., sekmadienis – Lietuvos Nepriklausomybės diena. Tądien 10 val. šv. Mišių nebus. Iškilmingos šv. Mišios už tėvynę Lietuvą bus aukojamos 10.30 val.
  1. Turime naują žvakelių stendą. Maloniai prašome uždegti tik šiam stendui skirtas žvakutes, kurias rasite stendo apačioje. Žvakelėms uždegti stendo šonuose rasite ir specialius žibintuvėlius. Auką už žvakutes galima įmesti į stendo apačioje esančią aukų dėžutę.
  1. Vasario Artuma: mitai ir tikrovė apie Bažnyčią. Kas yra ir kas nėra Bažnyčia? Pastatas? Kunigai? Ilgaamžė istorija? Paslaptys? Skandalai? Pinigai? Šiame Artumos numeryje kalbama apie jos skaudulius ir grožį, apie matomą Bažnyčią ir tai, kas joje nematoma.