VII eilinis sekmadienis

SKELBIMAI
2019 m. vasario mėn. 24 d.

 

1. Labai ačiū parapijiečiams, kurie praeitą sekmadienį aukojote mūsų jaunimo edukacinei kelionei. Surinkta 350 eurų. Jaunimas kelionės metu melsis už savo geradarius.

2. Kitas sekmadienis - pirmas mėnesio sekmadienis. 10 val. šv. Mišiose melsimės už šeimas. Po šv. Mišių šeimoms bus teikiamas specialus palaiminimas, uždedant rankas.

3. Kovo 1 d. (penktadienį) Klaipėdos šv. Kazimiero bažnyčioje (Kretingos g. 40) vyks  maldų ir šlovinimo vakaras už Klaipėdos miesto tikėjimo atsinaujinimą. 18.00 val. šv. Mišios, po jų Švč. Sakramento adoracija, šlovinimas ir užtarimo malda.

4. Jau kurį laiką planuojame statyti parapijos namus, kuriuose mūsų bendruomenė be kitų pagalbinių patalpų turėtų ir salę. Todėl svarbios visų parapijiečių idėjos, mintys ir sklaida viešojoje erdvėje. Tad kovo 15 d., penktadienį, 17 val. III-ojoje katechetikos klasėje (3 a. virš raštinės) vyks susirinkimas, į kurį kviečiame parapijiečius, galinčius prisidėti savo idėjomis, pasiūlymais ir norinčius įsitraukti į parapijos namų planavimo komandą.