XIV sekmadienis

SKELBIMAI
2020 m. liepos mėn.
5 d.

 

  1. Liepos 1 d. prasidėjo didieji Žemaičių Kalvarijos atlaidai. Klaipėdos dekanato diena yra šis sekmadienis. Nesuspėję nuvykti į atlaidus, tai galite padaryti iki liepos 12-osios. Visą atlaidų programą rasite bažnyčios skelbimų lentoje ir internetinėje svetainėje taikoskaraliene.lt Tuo pačiu dėkojame parapijiečiams, pynusiems vainikus Žemaičių Kalvarijos koplyčioms  bei vykusiems jų papuošti.
  1. Liepos 11 d., šeštadienį, į Žemaičių Kalvariją kviečiame vykti jaunimą. Jūsų laukia speciali jaunatviška programa ir įspūdinga vakarinė vigilija. Registracija taip pat parapijos raštinėje iki liepos 9 d.
  1. Liepos 6 d., pirmadienį, švenčiame Valstybės (arba karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ir meldžiame išminties valstybę valdantiems žmonėms.
  1. Bažnyčios gale nuo šiol rasite geriamo vandens aparatą.Kviečiame juo naudotis, kad lengviau pakeltume karštas ir tvankias dienas!
  1. Gautas naujas vasaros Artumos numeris. Šįkart jame tema apie vyrų ir moterų vaidmenį Bažnyčioje. Kodėl Bažnyčioje Lietuvoje vyrų gerokai mažiau nei moterų? Kaip Bažnyčioje pritaikyti vyrišką norą veikti? Kita šio numerio tema - jauni ir seni. Kodėl tiek nedaug jaunimo teateina? Ką vieni ir kiti galėtume padaryti, kad visi jaustumės gerai? Žurnalą galite įsigyti bažnyčios knygynėlyje.
  2. Epidemijai atslūgstant, galima vėl sugrįžti prie įprasto šv. Komunijos priėmimo būdo (į  burną). Besitęsiant nepaprastajai padėčiai, paliekama galimybė priimti šv. Komuniją ir į ranką.