XV sekmadienis

 SKELBIMAI
2020 m. liepos mėn.
12 d.

 

  1. Epidemijai atslūgstant, galima vėl sugrįžti prie įprasto Komunijos priėmimo būdo (į burną). Besitęsiant neįprastajai padėčiai, paliekama galimybė priimti Komuniją į ranką.
  1. Liepos 16 d., ketvirtadienį, Klaipėdos  šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje (Smiltelės g. 27) vyks maldų ir šlovinimo vakaras už Klaipėdos miesto tikėjimo atsinaujinimą. 18 val. šv. Mišios, po jų Švč. Sakramento adoracija ir šlovinimas. Kviečiame dalyvauti.
  1. Liepos 25 d., šeštadienį, 9 val. mūsų bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už žuvusius jūroje ir visą jūrinę bendruomenę.
  1. Rugpjūčio 7-9 dienomis vyks kasmetinė parapijos šeimų stovykla „Taikos karalystė“. Šiais metais ji organizuojama Plateliuose. Daugiau informacijos ir registracija parapijos raštinėje iki liepos 23 d.
  1. Gautas naujas vasaros Artumos numeris. Šįkart jame tema apie vyrų ir moterų vaidmenį Bažnyčioje. Kodėl Bažnyčioje Lietuvoje vyrų gerokai mažiau nei moterų? Kaip Bažnyčioje pritaikyti vyrišką norą veikti? Kita šio numerio tema - jauni ir seni. Kodėl tiek nedaug jaunimo teateina? Ką vieni ir kiti galėtume padaryti, kad visi jaustumės gerai? Žurnalą galite įsigyti bažnyčios knygynėlyje.