XXII sekmadienis

SKELBIMAI
2019 m. rugsėjo mėn. 01 d. 
 
1. Pradėdami naujus mokslo metus, šiandien meldžiamės už moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus, tėvelius. Po visų šv. Mišių laiminame visus, pradedančius mokslo metus ir jų mokslus simbolizuojančius daiktus -  mokyklinę knygą, sąsiuvinį, penalą, kuprinę ar dar kokį kitą daiktą.
 
2. Po 10 ir 12 val. šv. Mišių kviečiame aplankyti bokštą ir pamatyti atnaujintą bažnyčios istorinių nuotraukų ekspoziciją. 
 
3. Pradedame registraciją visų, tiek vaikų, tiek suaugusiųjų, norinčių pasiruošti Švenčiausiojo (Pirmosios Komunijos) ir Sutvirtinimo sakramentams. Norinčius pradėti lankyti pasiruošimo kursus – katechezę, kviečiame parapijos raštinėje paimti anketą ir iki rugsėjo 23 d. gražinti ją užpildytą į parapijos raštinę.
 
4. Rugsėjo 8 d. (sekmadienį) švęsime Švč. M. Marijos Gimimo iškilmę (Šilinę). Rugsėjo 7-15 dienomis Šiluvoje didieji atlaidai.
 
5. Naujame „Magnificat vaikams“ numeryje rasite reportažą apie mažuosius mūsų parapijos tikinčiuosius. Ką jie veikia, kaip jaučiasi parapijoje – žodžiai tiesiai iš jų pačių lūpų.
 
6. Kitas antradienis yra pirmasis mėnesio antradienis. 18 val. melsimės į šv. Antaną visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis. Kitas penktadienis – pirmasis mėnesio penktadienis. 18 val. melsimės į Švč. Jėzaus Širdį visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis. Kitas šeštadienis – pirmasis mėnesio šeštadienis. 18 val. melsimės į Švč. Mergelę Mariją visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis.