XXIX sekmadienis

SKELBIMAI
2020 m. spalio mėn.
18 d.

 

  1. Šiandien minime Misijų sekmadienį. Prisimename misijas ir misionierius. Visa šios dienos rinkliava skiriama Bažnyčios misijoms paremti. Dėkojame, kad prisidedate.
  1. Praėjusią savaitę parapijoje prasidėjo vaikų ir jaunimo katechezė. Priekyje matote besiruošiančiųjų sakramentams vardus. Kviečiame pasiimti po vieną širdelę su vardu ir visus metus jį lydėti maldoje, kad Viešpats laimintų pasiruošimą.
  1. Spalio 19 d., pirmadienį, sezoną pradės Tikėjimo studijų grupė, skirta norintiems geriau pažinti Šventąjį Raštą. Šį sezoną kartu su parapijos klebonu kun. Mindaugu Šlaustu skaitysime Senojo Testamento Pradžios knygą. Susitikimai vyks 18.30 val. 2 aukšte virš raštinės. Platesnė informacija skelbimų lentose.
  1. Spalio 22 d., ketvirtadienį, minėsime šventąjį popiežių Joną Paulių II. Prašykime jo užtarimo, kad mokėtume taip pasitikėti Dievu ir Švč. Mergele Marijos globa, kaip tai mokėjo Šventasis Tėvas.
  1. Spalio 25 d., sekmadienį, mūsų bažnyčioje vyks koncertas „De Profundis“. Koncerte dalyvauja
  1. Visos paros Švč. Sakramento adoracija mūsų bažnyčioje vyks spalio 28-29 d. Kviečiame užsirašyti parapijos raštinėje ir bent valandėlę pabudėti maldoje Kristaus akivaizdoje.
  2. Artėjant Vėlinių šventei, prisimename savo brangius mirusiuosius. Parapijos raštinėje priimame aukas šv. Mišioms Vėlinių oktavai. Taip pat Šv. Mišioms už mirusiuosius galite paaukoti, įmesdami auką į tam skirtas dėžutes bažnyčioje. Lapelius ant kurių galite surašyti savo mirusiųjų vardus, rasite bažnyčios gale arba priekyje ant grotelių. Visą lapkričio mėnesį 18 val. už Jūsų mirusius bus aukojamos Grigališkos šv. Mišios (kasdien be pertraukos 30 d.).
  1. Primename apie parapijos „Caritas“ savanorių vykdomą „Išklausymo tarnystę“. Ji skirta žmonėms, kurie gyvena sunkumuose, bet neturi jėgų ir galimybių jų išspręsti. Išklausymo tarnystės misija - kartu su jumis spręsti ištikusias bėdas. O galbūt jūsų aplinkoje yra žmonių, kuriems reikalinga pagalba? Palydėkite juos pas mus!
    Susitikti su išklausymo tarnystės savanoriais galite kiekvieną sekmadienį, po 12 val. šv. Mišių, vaišina jus arbata arba paskambinę “Caritas” telefonu 8 687 58020.