XXXIII sekmadienis

SKELBIMAI
2020 m. lapkričio mėn. 15 d.

 

 1. Primename, kad bažnyčios lieka atviros tiek asmeninei, tiek bendruomeninei maldai. Laikykimės visų nurodymų ir likime bendroje maldoje!
 1. Šiandien minime Pasaulinę vargstančiųjų dieną. Parapijos „Caritas“ savanoriai kviečia prisijungti darbingo amžiaus žmones į „Bičiulystės“ programą. Ši programa skirta tam, kad pagalbos reikalingi senjorai turėtų bičiulį, kuris pagelbėtų įvairiuose reikaluose ar tiesiog skirtų laiko pasikalbėjimui. Jei kas norėtų tapti bičiuliu, po Sumos šv. Mišių jūsų lauks „Caritas“ savanoriai ir papasakos apie šią programą plačiau.
 1. Rytoj Švč. M. Marijos, Gailestingumo Motinos iškilmė. Prieš 18 val. šv. Mišias kalbėsime Švč. M. Marijos litaniją.
 1. Lapkričio 22 d., kitą sekmadienį, švęsime Kristaus Karaliaus iškilmę ir liturginių metų užbaigimą. Visa šio sekmadienio rinkliava skiriama Telšių kunigų seminarijos išlaikymui. Norintiems auką pervesti internetu:
  Sąskaitos savininkas: Telšių vyskupijos kurija
  Sąskaitos numeris: LT38 4010 0510 0467 4821
  Banko pavadinimas: LUMINOR Bank
  Banko SWIFT kodas: AGBLLT2X
  Mokėjimo paskirtis: AUKA SEMINARIJAI
  Ačiū jums už dosnumą.
 1. Lapkričio 23 d., pirmadienį, minėsime Negimusio kūdikio dieną. Prisiminkime maldoje tas mamas ir tėčius, kuriems pristigo mūsų palaikymo ir jie apsisprendė neleisti gimti naujai gyvybei.
 1. Šiemet dėl pandemijos negalėsime kalėdoti - lankyti jūsų namuose. Tačiau jūs visada laukiami parapijos raštinėje. Iš anksto susitarus telefonu, galite susitikti su kunigu dvasiniam pokalbiui ar išpažinčiai. Taip pat kasdien raštinėje priimame metinę auką bažnyčiai, vadinamą „Kalėda“. Sekmadieniais šią auką po kiekvienų šv. Mišių galite atnešti į pačią bažnyčią prie krikštyklos, kur budės savanoris.
 1. Jau galima įsigyti kalėdaičių Kūčių stalui. Kasdien kalėdaičių galite gauti raštinėje, o sekmadieniais, vengiant susibūrimo, jų galite gauti bažnyčios priekyje prie grotelių.
 1. Gruodžio 1-23 d. kasdien nuo 15 iki 17.30 val. mūsų bažnyčioje vyks adventinė Švč. Sakramento adoracija. Sekmadieniais Švč. Sakramento adoracija, kaip įprasta, vyks nuo 11.30 val. iki Sumos šv. Mišių. Nebijokime įsipareigoti bent valandėlei ateiti pabudėti maldoje už save ir kitus.