Dvasinių pratybų "Eik į savo kambarėlį" užbaigimas

VIEŠPATS yra mano Ganytojas, –
man nieko netrūksta. Ps 23,1

Šiais metais nedidelė grupelė žmonių rugsėjo mėnesio pabaigoje pradėjo dvasines pratybas padieniui Marijos Taikos Karalienės parapijoje. Pasitaikė itin kantrūs ir atkaklūs bendrakeleiviai, nes gyvai susitikti galėjome tik vieną mėnesį. Vėliau dėl karantino savo pasidalinimus atlikdavome raštu. Besibaigiant mūsų intensyviam susirašinėjimui, įžvelgėme ir nemažai teigiamų dalykų, kai gali kelis kartus perskaityti pasidalinimus, kai gali maldoje juos "panešioti" ir po kurio laiko be skubos atliepti savo bendrakeleiviui. Išgyvenome didelį džiaugsmą, šį savaitgalį pagaliau susitikusios gyvai Palendriuose, šv. Benedikto vienuolyne! Atrodo, nesimatėme šešis mėnesius, bet tapome artimos lyg vienos šeimos seserys. Kelios dienos pas brolius benediktinus buvo užpildytos malda, tyla, dvasiniais pokalbiais ir bendryste. Viską apvainikavo Gerojo Ganytojo sekmadienis - tai lyg patvirtinimas, kad Viešpats mumis rūpinasi, globoja ir niekada neapleidžia.

Aš, kaip palydėtoja, galiu tik paliudyti, kad Dievui nėra negalimų dalykų - net tokiu apsunkintu būdu atliktos dvasinės pratybos davė gausių vaisių.

Labai tikiuosi, kad jau greitai galėsime vėl susitikti gyvai grupelėse. Jei jums įdomus dvasingumo kelias pagal šv. Ignacą Lojolą, kviečiu ateiti į dvasines pratybas naujaisiais mokslo metais. 

Grupės koordinatorė Lina Ščėsnienė