į viršų
Image Alt

Anoniminių lošėjų grupė (AL)

Anoniminių lošėjų grupė (AL)

Anoniminiai lošėjai – tai draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, siekdami padėti sau ir kitiems įveikti lošimo problemą. Vienintelė sąlyga norint tapti draugijos nariu – noras mesti lošti.

Anoniminių lošėjų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar institucijomis, neremia jokių judėjimų. Mūsų pagrindinis tikslas – mesti lošti ir padėti kitiems lošėjams padaryti tą patį.

Dauguma mūsų nenorėjo ar tiesiog negalėjo prisipažinti turintys problemų dėl potraukio lošti. Niekas nemėgsta prisipažinti esąs kitoks nei visi aplinkiniai. Todėl nenuostabu, kad daugelis mūsų begalę kartų beviltiškai stengėsi įrodyti, kad gali lošti taip, kaip lošia visi kiti, t.y., vadovaudamiesi sveiku protu ir logika. Mintis, kad kada nors kažkokiu būdu pavyks kontroliuoti savo potraukį lošti, kamuoja kiekvieną lošėją. Šis įsitikinimas dažniausiai būna toks stebėtinai tvirtas, kad priveda lošėjus iki kalėjimo grotų, beprotybės ar net mirties.

Mes suvokėme, kad pirmiausia privalome sąžiningai ir atvirai prisipažinti sau, jog esame priklausomi nuo lošimo. Tai pirmasis išsivadavimo iš priklausomybės žingsnis. Iliuzija, kad esame arba galime būti tokie patys, kaip ir visi kiti, privalo negrįžtamai išnykti.

Mes praradome galimybę kontroliuoti savo lošimą. Žinome ir suprantame, kad nė vienas kompulsyvus lošėjas niekada daugiau nebegalės šio įpročio kontroliuoti. Visi ne kartą manėme galį atgauti ar jautėmės atgaunantys šį savo sugebėjimą, tačiau tai trukdavo neilgai. Vėl kartojosi nekontroliuojamo, nevaldomo lošimo periodai, ilgainiui lėmę mūsų apgailėtiną, protu sunkiai suvokiamą degradaciją. Mes įsitikinę, kad lošėjai, tokie, kaip mes, serga progresuojančia liga. Laikui bėgant, jų būklė blogėja ir niekada nepagerėja pati savaime. Siekdami gyventi laimingą, visavertį gyvenimą, mes stengiamės kasdieniuose reikaluose bei situacijose pasikliauti ir vadovautis geriausiomis savo savybėmis, sugebėjimais bei tam tikrais principais.

Daugelis kompulsyvių lošėjų, prieš prisijungdami prie Anoniminių lošėjų, manė esantys morališkai silpni ar tiesiog “prasti lošėjai”. Anoniminių lošėjų koncepcijos esmė yra ta, kad kompulsyvūs lošėjai yra ligoniai, kurie gali pasveikti, jei aktyviai stengsis dalyvauti specialioje programoje, jau pagelbėjusioje daugeliui vyrų ir moterų, turėjusių lošimo ar kompulsyvaus lošimo problemą.

Anoniminių lošėjų susirinkimai vyksta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 19 iki 21 val. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčios patalpose (II -ojoje katechetikos klasėje).

Tel. nr. platesnei informacijai 8 671 78781.