į viršų
Image Alt

Skautai

Skautai

“Dievui, Tėvynei, artimui”

Sveiki,

Mes esame Asociacija LS Pamario tuntas. Manau, kad daug kas iš jūsų esate girdėję šį šūkį ir iškart pagalvojote apie skautus. O ar žinote, kas slepiasi po tais žodžiais? Tai ne tik meilė Tėvynei, tarnavimas Dievui, pagalba Artimui.

Turbūt sunkiausias klausimas skautams yra: “Ką veikiate?”… Geriau paklauskite jų:”Kodėl tai darote?” Ir kiekvienas skautas atsakys: “Kad paliktume pasaulį geresnį, nei jį radome”.

Mes mokomės dalintis laiku ir noru padėti (savanoriaujame); kai patiriame sunkumus žygiuose ar stovyklaudami, mokomės pažinti save ir kitus; mokomės būti sąmoningi, kai saikingai naudojamės gamtos dovanomis, tvarkome aplinką, globojame silpnesnį – nesvarbu ar tai žmogus, gyvūnas, augalas; mokomės atrasti savo prigimtį ir talentus, kai stebime savo profesijose dirbančius žmones, dainuojame ar vaidiname. Žinoma, mes mokomės naudotis žemėlapiu, kompasu, suteikti pirmąją pagalbą, žygiuoti, susidėti kuprinę, pastatyti palapinę, sukurti laužą, bet daug svarbiau, jog suvokiame, kad tai įgūdis padėti sau ar kitam.

Skautiško gyvenimo paslapčių mes mokomės sueigose, kurios vyksta šioje bažnyčioje esančiose patalpose.

Sueigų laikas:

Broliai nuo 11 metų – renkasi “Žaidimų kambaryje” (rūsyje) penktadieniais 17:30 val.

Mažieji ir mažosios (vilkiukai) iki 10 metų – renkasi būkle (bokšte) penktadieniais 17:30 val.

Sesės nuo 11 metų – renkasi būkle (bokšte) penktadieniais 17:30 val.

Prisijunkite ir jūs prie skautų būrio!

Pamario tunto tuntininkė Ingrida Lukošienė (8612 78200)