LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Jaunimas Telšiuose

 
2016-11-28
Ko gero pirmieji mūsų parapijoje Adventą pasitiko grupelė jaunuolių. Jau ankstyvą šeštadienio rytą jie riedėjo į Telšius, kur vyko tradicinė Telšių vyskupijos jaunimo atsinaujinimo diena „Atsiverti TAM, kuris ATEINA“. Miego trūkumas, niūrus ir verkiantis dangus netrukdė daugiau nei 300 jaunų žmonių susirinkti į Telšių Žemaitės dramos teatrą, kur nuotaikinga programa pasitiko tokie patys jauni šio teatro trupės aktoriai. Po jos vyskupijos Jaunimo centro vadovas kun. Viktoras Daujotis iškilmingai apdovanojo aktyvius vyskupijos kunigus, katechetus, jaunimo vadovus. Į savo parapiją parsivežėm net dvi nominacijas: parapijai už tradicinę stovyklą jaunimui „Spiečius“ ir klebonui Viliui už jaunimo iniciatyvų palaikymą ir piligrimystę su jaunimo grupe į Pasaulio Jaunimo dienas. 

Iškilmingąją dalį keitė katechezė. Diakonas Donatas Litvinas liudijo, kaip vyskupijos jaunimo atsinaujinimo dienos keitė jo gyvenimą, įtakojo savojo kelio pasirinkimą. Katechezę praturtino sielas atveriantis šlovinimas giesmėmis, kurias atliko Matas Kaunietis.

Po gardžių pietų renginiai persikėlė į Telšių „Džiugo“ gimnaziją. Čia „vadeles“ perėmė Kauno arkivyskupijos jaunimo centro komanda. Merginos ir vaikinai atskirose grupėse gilinosi į moteriškumo ir vyriškumo tikrąją esmę, dalyvaudami mokymuose „Esi vertas daugiau“. Vėliau galėjo rinktis teminius mokymus apie romantinę draugystę, iššūkius gyvybei, mokymus skirtus tik merginoms ar tik vaikinams. Jaunesni dalyviai siautė kartu su skautais. Ministrantai ir vadovai vedami kun. Sauliaus Tomošaičio aiškinosi, kaip vaisingiau išgyventi adventą su Šventuoju Raštu. 

Visą renginį vainikavo Susitaikinimo pamaldos, kurias vedė kun. K. Balčiūnas ir Šv. Mišios vadovaujamos kun. V. Daujočio. Nedidukė Telšių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnytėlė buvo sausakimša. Prie klausyklų nusidriekusios eilės, bažnyčios skliautais sklandančios giesmės, tarsi vienu balsu „iškvepiami“ Šv. Mišių atliepai liudijo, kad atvykusieji yra pasirengę atsiverti ATEINANČIAM.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas