LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Šventoji Šeima

 
2018-01-01
„Vaikelis augo ir stiprėjo; jis darėsi pilnas išminties, 
ir Dievo malonė buvo su juo.” (Lk 2, 40)


Paskutiniojo  metų sekmadienio tema - Šventoji Šeima. Šį sekmadienį susimąstome, ko galima pasimokyti iš Šv. Šeimos: lengvo ir nerūpestingo gyvenimo, naktinių pokylių gausos ir kasdieniu maistu  turtingai nukloto stalo, kurio didžioji dalis patenka į konteinerius išmetimui? Tikriausiai – ne!

Pirmiausia - tai buvo šeima, kurioje Juozapas ir Marija sunkiai dirbo, per tai vienas kitą geriau suprasdami ir priimdami vienas kitą tokius, kokie jie buvo iš tiesų. Jie suprato, kaip Jėzuliui reikia jų globos, bet dar daugiau jiems rūpėjo, kad jų vaikelis kuo anksčiau suprastų savo, kaip Dievo Sūnaus, gyvenimo kelią. Šiandien, deja, šeimos galvoja tik apie vaikų materialinę gerovę, taip dažnai nelemtai pamiršdamos parodyti savo vaikams Dievo pasaulį bei jo grožį, ir kokia svarbi vieta šiame pasaulyje yra skirta ir jų mažajam vaikeliui. Šis paskutinis metų sekmadienis ypatingu būdu kviečia šeimas atsigręžti į Jėzų, Mariją ir Juozapą, kai patiriame dvasinius ir materialinius sunkumus. Pagalba ateis tik iš Dievo, kuris tapo žmogumi, kad gyventų tarp mūsų.

Kartą vienas kunigas po Santuokos sakramento pasveikino jauną nuotaką su jaunikiu tokiais išminties žodžiais: „Akylai saugokite savo šeimą, kad jūsų santuoka netaptų teismo sale. Verčiau stenkitės, kad jūsų šeima būtų bažnyčios klausykla. Jeigu vyras ir žmona pradeda ginčus lyg kokie advokatai, kurie visaip pateisina savo poelgius ir veiksmus, tokia šeima greitai tampa teismo sale, ir niekas tada nelaimi. Tačiau jeigu vyro ir žmonos gyvenimas yra lyg klausykla tiesiogine ir perkeltine prasme, kada vienas kitam išpažįsta savo kaltes ir jas ištaiso, tokia santuoka tikrai turi dangišką antspaudą ir visas garantijas iš aukštybių“.

kun. Egidijus Arnašius
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas