į viršų
Image Alt

Aukojimas

Aukojimas

PASIRINKITE AUKOJIMO BŪDĄ

AUKA KAS MĖNESĮ

Pasirinkite aukos dydį, ir kas mėnesį Jums bus nuskaičiuota pasirinkta aukos suma nuo Jūsų banko sąskaitos

BANKO KORTELE

Pasirinkite aukos dydį, suveskite savo banko kortelės duomenis ir auka bus automatiškai nuskaičiuota nuo Jūsų bankinės kortelės.

BANKINIU PAVEDIMU

Paaukokite pasirinktą sumą, prisijungę į savo elektroninę bankininkystę.

Auka bažnyčiai

Kas iš tiesų yra piniginės dovanos arba atnašos Bažnyčiai, kurias mes vadiname auka? Kodėl turėtume aukoti? Ne kartą esame to klausę, kai pamaldų metu pamatome aukas renkantį žmogų ar išgirstame paraginimą aukoti. Didžioji dauguma žmonių tiesiog susimoka už bažnytinius patarnavimus pagal savo išgales ir supratimą. Kitaip tariant, „perka paslaugas“. Tačiau aukojimas yra kas kita.

Kodėl svarbu aukoti bažnyčioje ir bažnyčiai? 

Pirma, taip galiu pasakyti sau ir kitiems, kad esu šios bendruomenės narys, kad man rūpi, iš ko ji gyvena, iš ko apmoka šildymo, elektros išlaidas, iš ko moko vaikus tikėjimo, iš ko per šventes puošiasi. Iš ko remia vargstančius… 

Antra, mano aukojimas yra palaikymo ir pritarimo ženklas. Taip galiu pasakyti, kad man svarbu tai, ką nuveikia ši bendruomenė mano ir kitų labui. Aukodamas prisidedu prie visų veiklų ir tarnysčių, vykstančių parapijoje.

Trečia, aukodamas, galiu pasakyti ačiū. Ir savo dėkingą žvilgsnį nukreipiu ne vien į bendruomenėje tarnaujančius žmones, bet, visų pirma, į Dievą, iš kurio malonės turiu, kuo dalintis. 

Pagaliau, aukodami, kuriame bendrus maldos namus. Tokius, kokių norime, tokius, kuriuose gera garbinti Dievą ir augti bendrystėje su kitais žmonėmis. 

Žinoma, pinigai yra tik viena aukojimo išraiška. Ne visi turime galimybių skirti lėšas bažnyčiai, parapijai. Tačiau dosnios ir aukojančios širdies užkietinti neįmanoma. Šiuose namuose visada reikalingos ir mano rankos, mano talentai, gabumai. Mano laikas. Reikalingas artimui ir Dievui.

Ačiū už jūsų dosnumą!

P.S. Parapijos finansinę ataskaitą kas ketvirtį galite rasti bažnyčios skelbimų lentoje ir internetinės svetainės skelbimų skiltyje.