į viršų
Image Alt

IV-asis šv. Velykų sekmadienis

IV-asis šv. Velykų sekmadienis
  1. Šis sekmadienis – pasaulinė maldos už pašaukimus diena. Meldžiamės už kunigus ir save pačius, kad Viešpats pažadintų mūsų širdyse naujų pašaukimų reikalingumą.
 
  1. Balandžio 27 d., šeštadienį, 10.30 val. 7- 12 metų vaikus, šeimas ir visus norinčius kviečiame į Klaipėdos miesto vaikų šventę „Vilties vaikai“. Dalyvių ir savanorių registracijos formą rasite Facebook paskyroje Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija. Platesnė informacija skelbimų lentose ir socialiniuose tinkluose.
 
  1. Artėja motinos diena. Gegužės 4 d., šeštadienį, 18 val. šv. Mišiose melsimės už mirusias Mamas, močiutes. Prieš šv. Mišias bus giedamos gedulinės psalmės. Gegužės 5 d., sekmadienį, visų šv. Mišių metu prisiminsime ir palaiminimą teiksime gyvosioms Mamoms. Sudėtinėms šv. Mišioms už mirusias ir gyvąsias Motinas galima paaukoti į dėžutes, esančias priekyje prie grotelių ir bažnyčios gale. Mirusių Motinų vardus surašykite ant tam skirtų lapelių.
 
  1. Kviečiame prisidėti prie Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos puoselėjimo ir evangelizacinės veiklos, paskiriant 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio. Tai padaryti galima iki gegužės 1 d.
  Rekvizitai: Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija Įmonės kodas: 190768050

Dėkojame jums už palaikymą!

Data:
Kategorija: