į viršų
Image Alt

V-asis šv. Velykų sekmadienis

V-asis šv. Velykų sekmadienis
 
  1. Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos pagerbimui. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyks kas vakarą po šv. Mišių, 18.30 val., o sekmadienį prieš Sumos šv. Mišias 11.30 val.
 
  1. Artėja Motinos diena. Gegužės 4 d., šeštadienį, 18 val. šv. Mišiose melsimės už mirusias Mamas, močiutes. Tądien gegužinės pamaldos vyks ne po, o prieš vakaro šv. Mišias. Taip pat bus giedamos gedulinės psalmės. Gegužės 5 d., sekmadienį, visų šv. Mišių metu prisiminsime ir palaiminimą teiksime gyvosioms Mamoms. Sudėtinėms šv. Mišioms už mirusias ir gyvąsias Motinas galima paaukoti į dėžutes, esančias priekyje prie grotelių ir bažnyčios gale. Mirusių Motinų vardus surašykite ant tam skirtų lapelių.
 
  1. Ateinantis penktadienis – pirmasis mėnesio penktadienis. 18 val. melsimės į Švč. Jėzaus Širdį visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis. Šeštadienis – pirmasis mėnesio šeštadienis. 18 val. melsimės į Švč. Mergelę Mariją visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis.
 
  1. Kviečiame prisidėti prie Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos puoselėjimo ir evangelizacinės veiklos, paskiriant 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio. Tai padaryti galima iki gegužės 1 d.
 

Rekvizitai:

Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija

Įmonės kodas: 190768050

Dėkojame jums už palaikymą!

 
Data:
Kategorija: