į viršų
Image Alt

Šv. Dvasios atsiuntimo iškilmė (Sekminės)

Šv. Dvasios atsiuntimo iškilmė (Sekminės)
  1. Gegužės 26 d., kitą sekmadienį, švęsime Švč. Trejybės iškilmę.
 
  1. Gegužės 25, šeštadienį, 16 val. jau antrą kartą organizuojamas šeimų krepšinio turnyras. Mėgstančius žaisti krepšinį, kviečiame burtis į komandas po 3-4 žmones ir registruoti savo komandą raštinėje iki gegužės 22 d. Daugiau informacijos skelbimų lentoje ir Facebook paskyroje Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija
 
  1. Artėja Tėvo diena. Birželio 1 d., šeštadienį, 18 val. šv. Mišiose melsimės už mirusius tėvus, senelius. Birželio 2 d., sekmadienį, visų šv. Mišių metu prisiminsime ir laiminsime gyvuosius tėvus. Sudėtinėms šv. Mišioms už mirusius ir gyvuosius tėvus galima paaukoti į dėžutes, esančias priekyje prie grotelių ir bažnyčios gale. Mirusių tėvų vardus surašykite ant tam skirtų lapelių.
 
  1. Vaikų ir jaunimo dėmesiui! Prasideda registracija į 19-ąją vasaros stovyklą „Spiečius“, kuri vyks birželio 23-28 d. Jaunimo sodyboje Kretingalės raj. Registracijos formą rasite parapijos Facebook paskyroje Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija. Daugiau informacijos skelbimų lentoje.
 
  1. Kviečiame jus su šeimomis, bičiuliais praleisti kartu savaitgalį gamtoje. Stovykla „Taikos karalystė“ vyks liepos 12-14 d. Palendriuose, Kelmės raj. Registracija parapijos raštinėje ir Facebook paskyroje iki birželio 10 d. Platesnė informacija skelbimų lentose.
Data:
Kategorija: