į viršų
Image Alt

Kristaus Dangun žengimas (Šeštinės)

Kristaus Dangun žengimas (Šeštinės)
  1. Švenčiame Kristaus Žengimo į Dangų iškilmę (Šeštines). Bažnyčia taip pat mini Visuomenės komunikavimo priemonių dieną, šiandienos rinkliava skirta Bažnyčios komunikacijos veiklai ir priemonėms išlaikyti. Skaitykime ir remkime katalikišką žiniasklaidą!
 
  1. Taip pat neužmirškime apsilankyti ir parapijos tinklapyje taikoskaraliene.lt bei Facebook ir Youtube paskyrose Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija. Jei norite savo elektroniniu paštu gauti parapijos skelbimus ir naujienas, (sekmadienį) bažnyčios gale budintis savanoris užsirašys jūsų pašto adresą. Darbo dienomis pašto adresą galite užrašyti raštinėje.
 
  1. Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos pagerbimui. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta kas vakarą po šv. Mišių, 18.30 val., o sekmadienį prieš Sumos šv. Mišias 11.30 val.
 
  1. Visą ateinančią savaitę prieš vakaro šv. Mišias, 17.50 val. melsimės Šv. Dvasios noveną, laukdami Sekminių iškilmės. Kviečiame melstis kartu.
 
  1. Gegužės 19 d., sekmadienį, švęsime Šv. Dvasios atsiuntimo iškilmę (Sekmines). 10 ir 12 val. šv. Mišiose sutuoktinius, priėmusius Santuokos sakramentą, kviečiame atnaujinti Santuokos pažadus. 12 val. šv. Mišiose melsimės ir už ilgametį parapijos vargonininką prof. Gediminą Purlį, minint 10-ąsias jo mirties metines.
 
  1. Gegužės 25, šeštadienį, 16 val. jau antrą kartą organizuojamas šeimų krepšinio turnyras. Mėgstančius žaisti krepšinį, kviečiame burtis į komandas po 3-4 žmones ir registruoti savo komandą raštinėje iki gegužės 22 d. Daugiau informacijos skelbimų lentoje ir Facebook paskyroje Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija.
 
  1. Vaikų ir jaunimo dėmesiui! Prasideda registracija į 19-ąją vasaros stovyklą „Spiečius“, kuri vyks birželio 23-28 d. Jaunimo sodyboje Kretingalės raj. Registracijos formą rasite parapijos Facebook paskyroje Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija. Daugiau informacijos skelbimų lentoje.
 
  1. Kviečiame jus su šeimomis, bičiuliais praleisti kartu savaitgalį gamtoje. Stovykla „Taikos karalystė“ vyks liepos 12-14 d. Palendriuose, Kelmės raj. Registracija parapijos raštinėje ir Facebook paskyroje iki birželio 10 d. Platesnė informacija skelbimų lentose.
Data:
Kategorija: