į viršų
Image Alt

XV eilinis sekmadienis

XV eilinis sekmadienis
 
  1. Švenčiame XV-ąjį eilinį sekmadienį ir minime šv. Benediktą, abatą, Europos globėją. Prašykime jo užtarimo, kad visuose šiandienos iššūkiuose ir reikaluose Europos žmonės būtų vedami Dieviškosios išminties ir malonės.
 
  1. Liepos 16 d., penktadienį, Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės šventė. Šventojoje Žemėje, ant Karmelio kalno pranašas Elijas kadaise buvo atvedęs Izraelio žmones, kad pagarbintų gyvąjį Dievą. Vėliau krikščionys čia įsteigė kontempliatyvaus gyvenimo Dievo Motinos globoje Ordiną. Teužtaria mus Švč. Mergelė Marija Škaplierinė pas Gyvąjį Dievą.
 
  1. Ruošiamės ant bažnyčios stogo pastatyti saulės elektrinę.Tai leis ženkliai sumažinti išlaidas už elektrą. Įrengimo darbai mums kainuoja 11 000 eur. Sekmadieniais parapijos savanoriai renka aukas šiam projektui. Paaukoti galima ir bankiniu pavedimu. Parapijos sąskaitos nr. LT677300010002328208.
 
  1. Vasarinis „Artumos“ mumeris kviečia pailsėti! Atsipūsti po karantino ir prisiminti, kad būna ne tik pandeminis šabas, bet krikščioniui net būtinas – kassavaitinis – sekmadienio šabas ir kasmetinio poilsio šabas. O kad poilsis būtų turiningas ir įkvėptų naujiems žygiams bei darbams, Artuma Jums siūlo dvigubai daugiau vasaros skaitymų ir didžiųjų atlaidų atgaivos! Žurnalą rasite bažnyčios gale ant stalelio.
Data:
Kategorija: