į viršų
Image Alt

XXII-asis eilinis sekmadienis

XXII-asis eilinis sekmadienis

  1. Vyksta registracija norinčių ruoštis Pirmos Komunijos, Sutvirtinimo ir suaugusiųjų įkrikščioninimo sakramentams. Registruotis kviečiame internetinėje svetainėje taikoskaraliene.lt skyrelyje Katechezė arba parapijos raštinėje. Suaugusiuosius registruojame tik parapijos raštinėje. Registracija vykdoma iki rugsėjo 18 d.
  2. Rugsėjo 4 d., sekmadienį, 10 val. šv. Mišiose melsimės už mokslo bendruomenę: moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus. Prašysime palaiminimo prasidedantiems mokslo metams ir laiminsime atsineštas priemones mokslui: kuprines, knygas, pieštukines ir kt. priemones.
  3. Rugsėjo 4 d. – pirmasis mėnesio sekmadienis. 10 val. šv. Mišiose šeimoms teiksime specialų palaiminimą. Už šeimas taip pat meldžiamės ir kiekvieną trečiadienį 18 val. šv. Mišiose. Paaukoti už savąją šeimą galite į tam skirtą aukų dėžutę bažnyčioje.
  4. Rugsėjo 8 d., ketvirtadienį, švęsime Švč. M. Marijos Gimimo iškilmę (Šilinę). Rugsėjo 7-15 dienomis Šiluvoje vyks didieji atlaidai. Informacija norintiems rugsėjo 10 (šeštadienį) ir 11 d. (sekmadienį) vykti užsakytu autobusu – bažnyčios skelbimų lentoje.
  5. Ateinantis penktadienis – pirmasis mėnesio penktadienis. 18 val. melsimės į Švč. Jėzaus Širdį visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis. Ateinantis šeštadienis – pirmasis mėnesio šeštadienis. 18 val. melsimės į Švč. Mergelę Mariją visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis.
  6. Bažnyčios gale jau galite rasti mūsų parapijos vasarinį laikraštuką „Dievo link“. Jame rasite visą parapijos maldos grupelių, kolektyvų, organizacijų kontaktinę informaciją, sužinosite, bendruomenės naujienas ir vasaros įpūdžius. Kviečiame skaityti!
Data:
Kategorija: