į viršų
Image Alt

Tituliniai parapijos atlaidai

Tituliniai parapijos atlaidai

Praėjusį savaitgalį šurmuliavo mūsų parapijos tituliniai Švč. M. Marijos Taikos Karalienės atlaidai. Tai išties buvo šventė ir atleidimą pelnančioms sieloms ir mūsų žemiškajai bendrystei išgyventi.

Šeštadienio vakarą vyko tradicinis renginys “Šviesa naktyje”. Tai laikas susikaupimui, asmeninei ir bendruomeninei maldai, tylai, giesmei, Dievo Žodžio mąstymui. Ir, žinoma, metas būti drąsiems ir skelbti bei kviesti rečiau į bažnyčią užsukančius žmones kartu išgyventi maldą. Net 12 savanorių visą vakarą Klaipėdos centre dalino kvietimus užsukti į šį jaukų vakarą. Ir išties – bažnyčioje buvę žmonės galėjo matyti įvairaus amžiaus žmones, atsiliepusius į kvietimą ir atėjusius pažiūrėti, kas gi čia vyksta tokį vėlų vakarą. Visi atėjusieji buvo pasveikinti, pasitikti ir padrąsinti artintis prie Dievo, esančio Eucharistijoje.

Dėkojame visiems šio maldos vakaro savanoriams: besimeldusiems, giedojusiems, kvietusiems žmones ir juos atėjusius palydėjusiems.

Sekmadienį šv. Mišių metu homilijas sakė svečias kun. iš Vilniaus – Žvėryno parapijos klebonas kun. Vytautas Rapalis, kilęs iš mūsų parapijos. Svarbūs jo žodžiai, primenantys mums, kad Dievas ir Jo Žodis – neatskiriami, kad ir kaip mums būtų sunku Dievo žodžius girdėti ir juos priimti savo gyvenimuose.

Po 10 val. šv. Mišių giesmių pusvalandį dovanojo mūsų vargonininkė solistė Judita Butkytė, kuriai akomponavo Loreta Piaseckienė. Sumos šv. Mišių metu giedojo visi trys parapijos chorai. Po šių šv. Mišių šventoriuje parapijos “Caritas” surengė tikrą šventę – vaišinomės pyragais ir kitais gardėsiais, dalyvavome loterijoje be pralaimėjimų, norintieji pamatyti Klaipėdą iš viršaus, kopė į bokštą, šventinę nuotaiką kūrė pučiamųjų kvintetas.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės kūrimo. Dėkojame Viešpačiui už visas malones ir gerą orą. Dėkojame Švč. Mergelei Marijai, Taikos Karalienei, po kurios motinišku apsiaustu esame buriami kaip bendruomenė ir tikinčių žmonių šeima.

Data:
Kategorija: