į viršų
Image Alt

XXII eilinis sekmadienis

XXII eilinis sekmadienis
  1. Šį sekmadienį 10 val. šv. Mišiose melsimės už mokslo bendruomenę: moksleivius, studentus, mokytojus, dėstytojus. Prašysime palaiminimo prasidedantiems mokslo metams ir laiminsime atsineštas priemones mokslui: kuprines, knygas, pieštukines ir kt. priemones.

 

  1. Nuo šio sekmadienio po Sumos šv. Mišių bažnyčios gale jūsų vėl lauks parapijos „Caritas“ savanoriai. Stabtelėkite akimirkai bendrystės ir arbatos puodeliui. Bendrystėje sprendžiasi sunkumai ir skleidžiasi džiaugsmas.

 

  1. Ateinantis penktadienis – pirmasis mėnesio penktadienis. 18 val. melsimės į Švč. Jėzaus Širdį visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis. Ateinantis šeštadienis – pirmasis mėnesio šeštadienis. 18 val. melsimės į Švč. Mergelę Mariją visų aukotojų ir dalyvaujančių intencijomis.

 

  1. Rugsėjo 8 d., antradienį, švęsime Švč. M. Marijos Gimimo iškilmę (Šilinę). Rugsėjo 7-15 dienomis Šiluvoje vyks didieji atlaidai. Norintiems rugsėjo 11 d. (šeštadienį) ir 12 d. (sekmadienį) vykti samdytu autobusu, platesnė informacija bažnyčios skelbimų lentoje.

 

  1. Atėjus derliaus metui, pastebėjome bažnyčioje dažniau paliekamus vaisius, daržoves ir kitas sodo gėrybes. Esame dėkingi, kad dalinatės ir kviečiame produktus palikti ne bet kur, o tik „Pasninko“ dėžėje prie šv. Antano. Primename, kad „Pasninko“ dėžė skirta tik maisto produktams. Nepalikite joje rūbų. Juos galima nuvežti į parapijos „Caritas“ patalpas, Taikos pr. 29a.

 

  1. Vyksta registracija norinčių ruoštis Pirmos Komunijos, Sutvirtinimo ir suaugusiųjų įkrikščioninimo sakramentams. Registruotis ir užpildyti anketą reikia parapijos internetinėje svetainėje www.taikoskaraliene.lt skyrelyje Katechezė. Registracija vykdoma iki rugsėjo 19 d.

 

  1. Nuoširdžiai dėkojame visiems, aukojantiems lėšas saulės elektrinės baterijoms ant bažnyčios stogo įrengti. Įrengimo darbai mums kainuoja 11 000 eur. Jau esame surinkę virš 10 000 eur. Trūkstamą sumą vis dar renkame parapijos savanorių pagalba sekmadieniais. Paaukoti galima ir bankiniu pavedimu. Parapijos sąskaitos nr. LT677300010002328202.
Data:
Kategorija: