į viršų
Image Alt

XVI eilinis sekmadienis

XVI eilinis sekmadienis

 

  1. Liepos 25 d., kitą sekmadienį, 10 val. šv. Mišios aukojamos už žuvusius jūroje ir visą jūrinę bendruomenę.
  2. Kitą sekmadienį taip pat minėsime Popiežiaus Pranciškaus paskelbtą Pasaulinę senelių ir pagyvenusių žmonių dieną. „Esu su tavimi per visas dienas“ – tai pažadas, kurį Viešpats davė mokiniams prieš žengdamas į dangų ir kurį šiandien kartoja jums, senjorai! Sumos šv. Mišios ir bus aukojamos už senelius ir pagyvenusius mūsų parapijiečius. Po Sumos šventoriuje kviečiame arbatėlei ir saldumynams. Šventę pagyvins liaudiškos muzikos kapela. Nepasididžiuokite, ateikite!
  3. Kiekvieną trečiadienį 18 val. šv. Mišiose meldžiamės už šeimas. Paaukoti už savąją šeimą galite į tam skirtą aukų dėžutę bažnyčioje. Po šv. Mišių besilaukiančioms moterims teiksime palaiminimą, kad būsimosios mamos lauktų gimdymo laiko su tikėjimu bei viltimi.
  4. Primename, jog kiekvieną ketvirtadienį mūsų bažnyčioje vyksta visos dienos Švč. Sakramento adoracija. Užeikite pabūti Jėzaus artumoje ir atsigaivinti Jo malone.
  5. Ruošiamės ant bažnyčios stogo pastatyti saulės elektrinę.Tai leis ženkliai sumažinti išlaidas už elektrą. Įrengimo darbai mums kainuoja 11 000 eur. Sekmadieniais parapijos savanoriai renka aukas šiam projektui. Paaukoti galima ir bankiniu pavedimu. Parapijos sąskaitos nr. LT677300010002328208.
Data:
Kategorija: