į viršų
Image Alt

XVII eilinis sekmadienis

XVII eilinis sekmadienis
  1. Minime Popiežiaus Pranciškaus paskelbtą Pasaulinę senelių ir pagyvenusių žmonių dieną. „Esu su tavimi per visas dienas“ – tai pažadas, kurį Viešpats davė mokiniams prieš žengdamas į dangų ir kurį šiandien kartoja jums, senjorai! Sumos šv. Mišios ir bus aukojamos už senelius ir pagyvenusius mūsų parapijiečius. Po Sumos šventoriuje kviečiame arbatėlei ir saldumynams. Šventę pagyvins liaudiškos muzikos kapela iš Platelių.

 

 

  1. Liepos 26 d., pirmadienį, minėsime šv. Joakimą ir šv. Oną, Švč. Mergelės Marijos tėvus. Melskime ir mūsų visuomenei tėvų, užauginančių pasauliui šventuosius.

 

 

  1. Rugpjūčio 1 d., sekmadienį, švęsdami Klaipėdos miesto gimtadienį, 12 val. šv. Mišiose melsimės už savąjį miestą: visus miestiečius ir miesto valdžią, kad būtume Dievo laiminami ir vedami Jo Išminties.

 

 

  1. Kiekvieną trečiadienį 18 val. šv. Mišiose meldžiamės už šeimas. Paaukoti už savąją šeimą galite į tam skirtą aukų dėžutę bažnyčioje. Po šv. Mišių besilaukiančioms moterims teiksime palaiminimą.

 

  1. Primename, jog kiekvieną ketvirtadienį mūsų bažnyčioje vyksta visos dienos Švč. Sakramento adoracija. Užeikite pabūti Jėzaus artumoje ir atsigaivinti Jo malone.

 

 

  1. Ruošiamės ant bažnyčios stogo pastatyti saulės elektrinę.Tai leis ženkliai sumažinti išlaidas už elektrą. Įrengimo darbai mums kainuoja 11 000 eur. Jau esame surinkę 5200 eur. Sekmadieniais parapijos savanoriai renka aukas šiam projektui. Paaukoti galima ir bankiniu pavedimu. Parapijos sąskaitos nr. LT677300010002328208.
Data:
Kategorija: