į viršų
Image Alt

XXIV sekmadienis

XXIV sekmadienis
  1. Po Sumos šv. Mišių bažnyčios gale jūsų vėl lauks parapijos „Caritas“ savanoriai. Stabtelėkite akimirkai bendrystės ir arbatos puodeliui.

 

  1. Vyksta registracija norinčių ruoštis Pirmos Komunijos, Sutvirtinimo ir suaugusiųjų įkrikščioninimo sakramentams. Registruotis ir užpildyti anketą reikia parapijos internetinėje svetainėje www.taikoskaraliene.lt skyrelyje Katechezė. Registracija vykdoma iki rugsėjo 19 d.

 

  1. Rugsėjo 14 d., antradienį, švęsime Šv. Kryžiaus išaukštinimo šventę. Šia švente pagarbiname Kristaus kryžių, kaip Jo velykinės pergalės ženklą, skelbiantį visiems antrąjį Jo atėjimą.

 

  1. Rugsėjo 15 d., trečiadienį, prasideda „8 žingsnių“ programa, skirta tiems, kurie yra lankę dvasines pratybas, pavadintas „Eik į savo kambarėlį“. Programa skirta peržvelgti savo tikėjimo istoriją, atpažinti savo asmeninę misiją bažnyčioje, apsispręsti dėl tolimesnio dvasinio gyvenimo praktikavimo pagal šv. Ignaco Lojolos metodą. Susitikimai vyks trečiadieniais po vakarinių Šv. Mišių kas antrą savaitę. Būtina registracija! (tel. nr. 8 656 37357, Lina).

 

  1. Rugsėjo 18 d., šeštadienį, kviečiame jus į šeštąją Atsinaujinimo dieną „Tiesa padarys jus laisvus“. Renginys vyks Šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje (Smiltelės g. 27). Pradžia 13.30 val. Jūsų lauks įdomios paskaitos, šlovinimas giesmėmis, kareiviška košė ir bendrystė. Renginio programa ir platesnė informacija skelbimų lentoje.
Data:
Kategorija: