į viršų
Image Alt

XXIX sekmadienis

XXIX sekmadienis

 

  1. Šį pirmadienį dar galite prisijungti prie Šventojo Rašto grupės. Susitikimų metu gilinamės į Senojo Testamento Pradžios knygą. Susitikimo pradžia 18.30 val. 2 aukšte virš raštinės. Susitikimus veda kun. Donatas Litvinas iš Telšių, vyskupo Vincento Borisevičiaus beatifikacijos bylos postulatorius. Kviečiame prisijungti!

 

  1. Dar galite tapti ir prasidėjusių dvasinių pratybų pagal šv. Ignacą Lojolą Programai „Eik į savo kambarėlį“ šiemet vadovauja nauji vadovai – Vitalijus ir Vladas, tad ypatingai kviečiame joje dalyvauti vyrus ir savo vyriška malda stiprinti Bažnyčią. Susitikimas ketvirtadienį 18.30 val. 2 a. virš raštinės.

 

  1. Vaikus ir jaunuolius kviečiame dalyvauti pasaulinėje akcijoje „Milijonas vaikų meldžiasi Rožinį“. Ypatinga ir jauki maldos valandėlė vyks pirmadienį, 17 val. bažnyčioje. Dalyvių laukia staigmenos!

 

  1. Šį ir kitą sekmadienį renkamos aukos Bažnyčios misijoms pasaulyje paremti. Jei norite prisidėti prie Dievo Žodžio ir gerų darbų sklaidos, savo auką galite įmesti į dėžutę, esančią bažnyčios gale.

 

  1. Spalio 22 d., penktadienį, prasideda mūsų parapijoje organizuojamas „Kursas tėvams auginantiems paauglius nuo 11 iki 18 metų“. Penkių susitikimų kurse aptarsime, kaip sukurti stiprius tarpusavio santykius, kaip suprasti paauglių poreikius, nustatyti ribas ir pagerinti emocinę savijautą. Neturintiems, kur palikti mažamečių vaikų, veiks vaikų kambarys. Būtina išankstinė registracija. Telefonas nurodytas skelbimų lentoje esančiame plakate.

 

  1. Bažnyčios priekyje matote medį su lapeliais, ant kurių parašyti vaikų ir jaunuolių, besiruošiančių sakramentams vardai. Paimkime po lapelį ir per visus mokslo metus prisiminkime juos savo maldoje. Tegu visi būna apgaubti maldos.

 

  1. Artėjant Vėlinių šventei, prisimename ir savo brangius mirusiuosius. Parapijos raštinėje priimame aukas šv. Mišioms Vėlinių oktavai. Taip pat Šv. Mišioms už mirusiuosius galite paaukoti, įmesdami auką į tam skirtas dėžutes bažnyčioje. Lapelius ant kurių galite surašyti savo mirusiųjų vardus, rasite bažnyčios gale arba priekyje ant grotelių. Visą lapkričio mėnesį, kasdien be pertraukos 30 d., 18 val. už Jūsų mirusius bus aukojamos šv. Mišios.
Data:
Kategorija: