į viršų
Image Alt

XXVIII eilinis sekmadienis

XXVIII eilinis sekmadienis
  1. Spalio 11 d., šį pirmadienį, prasideda Šventojo Rašto grupės susitikimai. Jų metu gilinsimės į Senojo Testamento Pradžios knygą. Susitikimų pradžia 18.30 val. 2 aukšte virš raštinės. Susitikimus ves kun. Donatas Litvinas iš Telšių, vyskupo Vincento Borisevičiaus beatifikacijos bylos postulatorius. Kviečiame prisijungti!

 

  1. Spalio 12 d., antradienį, 18.30 val. Tiberiados broliai iš Baltriškių kviečia susitikti jaunimą nuo 15 iki 25 metų. Susitikimas vyks 2 a. virš raštinės. Paraginkime savo jaunimą ateiti ir leistis į naujas bičiulystes!

 

  1. Spalio 14 d., ketvirtadienį, 18.30 val. 2 a. virš raštinės kviečiame norinčius dalyvauti dvasinėse pratybose pagal šv. Ignacą Lojolą. Programai „Eik į savo kambarėlį“ šiemet vadovaus nauji vadovai – Vitalijus ir Vladas, tad ypatingai kviečiame joje dalyvauti vyrus ir savo vyriška malda stiprinti Bažnyčią.

 

  1. Spalio 16-17 d., mūsų bažnyčioje vyks visos paros Švč. Sakramento adoracija. Ji prasidės šeštadienį po ryto Šv. Mišių ir pasibaigs sekmadienį prieš ryto šv. Mišias. Kviečiame maldos savanorius užsirašyti parapijos raštinėje laiką, kuriuo ateisite pabudėti maldoje. Esate labai reikalingi!

 

  1. Vaikus ir jaunuolius kviečiame dalyvauti pasaulinėje akcijoje „Milijonas vaikų meldžiasi Rožinį“. Ypatinga ir jauki maldos valandėlė vyks spalio 18 d., pirmadienį, 17 val.

 

  1. Bažnyčios priekyje matote medį su lapeliais, ant kurių parašyti vaikų ir jaunuolių, besiruošiančių sakramentams vardai. Paimkime po lapelį ir per visus mokslo metus prisiminkime juos savo maldoje, kad visi būtų Dievo laiminami.

 

  1. Artėjant Vėlinių šventei, prisimename ir savo brangius mirusiuosius. Parapijos raštinėje priimame aukas šv. Mišioms Vėlinių oktavai. Taip pat Šv. Mišioms už mirusiuosius galite paaukoti, įmesdami auką į tam skirtas dėžutes bažnyčioje. Lapelius ant kurių galite surašyti savo mirusiųjų vardus, rasite bažnyčios gale arba priekyje ant grotelių. Visą lapkričio mėnesį, kasdien be pertraukos 30 d., 18 val. už Jūsų mirusius bus aukojamos šv. Mišios.
Data:
Kategorija: